Pomoc

W tym dziale postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania dotyczące naszego katalogu, jeśli odpowiedź na pytanie nie została jeszcze udzielona to prosimy wypełnić formularz kontaktowy aby się z nami skontaktować.

Ile kosztuje dodanie strony?

Dodanie strony do katalogu jest płatne. Opłata aktywacyjna jest pobierana za rozpatrzenie strony i nie jest zwracana w przypadku odrzucenia strony ze względów regulaminowych. Przed dodaniem strony należy zapoznać się z regulaminem katalogu, w przypadku wątpliwości można do nas napisać z zapytaniem czy dana strona zostania zaakceptowana. Koszt dodania strony w przypadku płatności przelewem to 2 PLN lub w przypadku płatności multikodem to 1,3 PLN - tutaj można kupić multikod (podane kwoty są ostatecznymi kwotami brutto).

Jak dodać stronę?

Aby dodać stronę do katalogu należy kliknąć odnośnik - Dodaj stronę - znajdujący się w prawym górnym rogu strony.

Czy strona zostanie zaakceptowana?

Przed dodaniem strony należy zapoznać się z regulaminem katalogu, w przypadku wątpliwości można do nas napisać z zapytaniem czy dana strona zostania zaakceptowana.

Jak zmienić opis strony?

Aby zmienić opis strony należy kliknąć odnośnik - Edytuj stronę - znajdujący się przy wpisie danej strony w naszym katalogu.

Jak usunąć stronę?

Aby usunąć stronę należy kliknąć odnośnik - Usuń stronę - znajdujący się przy wpisie danej strony w naszym katalogu.

Czym jest zakładka - ranking stron?

Każda nowa opinia o stronie jest wynagradzana pojawieniem się strony zakładce - Ranking stron - zatem każdy dodany komentarz to dodatkowa forma reklamy i promocji.

Czy można otrzymać hasło do strony?

Jeśli zarejestrowałeś stronę w naszym katalogu i nie pamiętasz hasła to kliknij tutaj i w formularzu wpisz swój adres email podany podczas rejestracji, a my wyślemy do Ciebie parametry logowania. Jeśli Twoja strona znajduje się w naszym katalogu i nie została dodana przez Ciebie, wówczas wejdź na profil strony w naszym katalogu i kliknij odnośnik - Edytuj stronę - a następnie kliknij odnośnik - Przypomnienie hasła - po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego wyślemy do Ciebie parametry logowania.

Jak się z nami skontaktować?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować to wypełnij formularz kontaktowy, do którego odnośnik (Kontakt) widnieje w stopce (dolnej części) każdej strony katalogu. Na twoją wiadomość odpowiemy w ciągu 2 dni roboczych.